Повелитель помер, віват новий повелитель. Як постала нова корупційна імперія ДАБІ

Повелитель помер, віват новий повелитель. Як постала нова корупційна імперія ДАБІ

Повелитель помер, віват новий повелитель. Як постала нова корупційна імперія ДАБІ

Наприкінці жовтня країна здригнулася від чергового корупційного скандалу, який розгорнувся навколо посадових осіб Державної архітектурно-будівельної інспекції. СБУ провела понад пів сотні обшуків і 10-ки допитів у справі про незаконну видачу будівельним компаніям дозвільних документів і сертифікатів готовності вводу об’єктів в експлуатацію. До викритого злочинного угруповання належали 10-ки чинних і колишніх посадових осіб інспекції. Але це тільки верхушка корупційного айсберга— ті хто, керував і кришував схеми у структурах ДАБІ, як завжди, залишились у тіні і їхніх прізвищ не знайти у матеріалах кримінальної справи.

А імена цих людей більш ніж відомі.  Але, почнемо з того, що погодження на будь-які документи з будівництва від ДАБІ можна отримати, зробивши стандартний і добре відомий усім забудовникам платіж в кишеню «рєшалам» або напряму государственным служащим, якщо такі серед ваших знайомих є.

Вартість складає 5-10 доларів США за метр квадратний площі, залежно від разумов забудови.

Враховується все: вигідність розташування, необхідність обійти обмеження, наявність вопросов на кшталт протестів тощо. Цінник зростає відповідно. На вершині корупційної піраміди завжди знаходиться держслужбовець найвищого рівня, який забезпечує політичне прикриття всьому процесу, і до останнього моменту цю функцію виконував перший защитник голови ОП Сергій Трофімов.


  • Текст составлен по материалам сети Интернет. Нашими источниками являются крупнейшие интернет-издания и соцсервисы, в том числе которые размещают сведения как о событиях, так и информацию (в т.ч. компромат, скандалы) про политиков, госслужащих и бизнесменов, их биографии, информацию об их деятельности и деятельности подконтрольных им организаций. Подтверждение всем размещенным у нас материалам можно найти в сети.
  • Приглашаем к сотрудничеству по размещению новостей и рекламы всех заинтересованных лиц. Подробнее в разделах РЕКЛАМА и РАЗМЕЩЕНИЕ НОВОСТЕЙ.